USSSA Live
Our Sponsors

All Tournament Team Awards

Tourny ClassPlayer Tournament AwardsPlayers NamePlays ForStatureTournamentSeason
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPBJ DanielsTallahassee BullsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOY'S INVITATIONAL2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerMarcus SuarezWestSide XplosionInvitationals RDV SPORTSPLEX BOY'S INVITATIONAL2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKal Almadani WestSide XplosionInvitationals RDV SPORTSPLEX BOY'S INVITATIONAL2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamJoseph BennettWestSide XplosionInvitationals RDV SPORTSPLEX BOY'S INVITATIONAL2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamBilly LeedsTallahassee BullsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOY'S INVITATIONAL2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPJosh SnodgrassFlorida Elite BlackState State Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerAdkins DantavisFlorida Elite RedState State Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamLebrenti BraceyFlorida Elite RedState State Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamJim LeffewFlorida Elite BlackState State Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamChris StephensonFlorida Elite BlackState State Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPAdkins DantavisFlorida Elite RedNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerAndrew MarchettiPlant City PanthersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamArchibald BarnesFlorida Elite RedNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamRobert GoldsmithFlorida Elite RedNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKenneth HardnettPlant City PanthersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamChanning WoodallPlant City PanthersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPlawrence burtonSCFYMCA U19 2Qualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamTyler ChristianSCFYMCA U19 2Qualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKyle JutrasSCFYMCA U19 2Qualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerStephen QuinnCitrus Wildcats BlueQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamNicholas CortesCitrus Wildcats BlueQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamVictor CortesCitrus Wildcats BlueQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPDavid Clarkst.johns pal celticsQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerLe Andris WhitingPatriotsQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamBlake AllenPatriotsQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamCam CardenPatriotsQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKawaun Jakesst.johns pal celticsQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamMalcom Kornegayst.johns pal celticsQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament Teamclifford reedst.johns pal celticsQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPBeloved Rogers24/7 hoopsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerCORY CARDENPatriotsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamMichael Amico24/7 hoopsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamCam CardenPatriotsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKorey Hunt24/7 hoopsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamSam Iwueke24/7 hoopsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPMark St. FortFlorida Elite BlackQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerMarcus MorrisonPatriotsQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamDemetrius BaldwinFlorida Elite BlackQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKornilous DonnellPatriotsQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamJake SeymourTampa FastbreakQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamChris StephensonFlorida Elite BlackQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKareem RoachMiramar PAL HurricanesQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPChristopher WilliamsGatorsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerErgavious McCoycertified starsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKevin Brunncertified starsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamMatt MaggioGatorsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamDylan SeelmanGatorsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamJeff Sinclaircertified starsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamBradley WallaceGatorsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPDaniel MunozBARTON BALLASQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerJabari CaldwellBROWARD BUCCANEERSQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamAlen HardyBROWARD BUCCANEERSQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamTheodore HatcherBARTON BALLASQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamIran HollisBROWARD BUCCANEERSQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamGlenn PowellBARTON BALLASQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament Teamwayne searsBARTON BALLASQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPJOHN MCNAIROcala BlazeQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerWeston CampbellMelbourne DawgsQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKristopher AlcindorOcala BlazeQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamAntonio JohnsonMelbourne DawgsQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamBrandon JonesMelbourne DawgsQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamVirgil Robinson, Jr.Ocala BlazeQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamDonte VillardOcala BlazeQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPTajh KirbyD.A.W.G.S.Qualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerRalph WilliamsCape Coast TitansQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamMarcus BishopD.A.W.G.S.Qualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamJamaine DeanCape Coast TitansQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamScott GontermanD.A.W.G.S.Qualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamWillie J. Haulstead IIID.A.W.G.S.Qualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamLuke HigginsCape Coast TitansQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPBen KarlovichOrange Park SunsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerJustin SmithTeam ShoresQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamJoey BurnettOrange Park SunsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamJerome ClyburnOrange Park SunsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamBrolin FloydTeam ShoresQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamTEVIN GALVINPC ShogunsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamWilliam SerleOrmond Beach BruinsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPJean LouismeNaples Finest UQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerMitch WoodsNaples HawksQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKervens CalixteGCYB PiratesQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamMatt MossNaples Finest UQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKYLE PETERSENNaples Finest UQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamKYLE PETERSENNaples HawksQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamConlin VeleyBearcatsQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament Teamdavid westberryNaples Finest UQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPRaymond GrahamOrmond Beach BruinsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerRashaad Reidst.johns pal celticsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamDavid Clarkst.johns pal celticsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamWilliam SerleOrmond Beach BruinsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamBrennan TaylorOrmond Beach BruinsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy19U-Gr12-D1Tournament MVPRobert WatermanNaples Finest UQualifier Crunch Time2007
BKBoy19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerALEX EDELMANNBearcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamMatt ConwayBearcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamMatt ConwayBearcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamJean LouismeNaples Finest UQualifier Crunch Time2007
BKBoy19U-Gr12-D1All Tournament TeamJared Stresen-ReuterNaples Finest UQualifier Crunch Time2007
BKBoy19U-Gr12-D2Tournament MVPDarral BurrowsJupiter JaguarsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D2Hustle Award WinnerRamel LeeWestSide XplosionNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamMason GonzalezJupiter JaguarsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamMichael Gorman WestSide XplosionNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamJeffrey McCarthyJupiter JaguarsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy19U-Gr12-D2Tournament MVPShavaro BowlegPort Orange Elite HawksQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy19U-Gr12-D2Hustle Award WinnerRobert KellarPort Orange Elite HawksQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamMicheal EgloffWestSide XplosionQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamLekeevin GarvinPort Orange Elite HawksQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamMichael Gorman WestSide XplosionQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamJumaane RobinsonWestSide XplosionQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy19U-Gr12-D2Tournament MVPlawrence burtonSCFYMCA U19 2Qualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D2Hustle Award WinnerMicheal EgloffWestSide XplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamTyler ChristianSCFYMCA U19 2Qualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamMichael Gorman WestSide XplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamJustin G GrantSCFYMCA U19 2Qualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamEric guebarez WestSide XplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamKyle JutrasSCFYMCA U19 2Qualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy19U-Gr12-D2Tournament MVPSimon CummingsTreasure Coast CobrasQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D2Hustle Award WinnerMarc OstapchukJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamMarc BallatoriJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamMarcus MasonTreasure Coast CobrasQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamTERRY SMITHTreasure Coast CobrasQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamJESSE STEWARTTreasure Coast CobrasQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamJason StitzerJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy19U-Gr12-D2Tournament MVPMitchell EmoryCocoa Beach HurricanesQualifier 3rd Annaul Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D2Hustle Award WinnerCOLIN HOUSTONMelbourne DawgsQualifier 3rd Annaul Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamJoseph AnderkavichMelbourne DawgsQualifier 3rd Annaul Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamBijan BanapoorCocoa Beach HurricanesQualifier 3rd Annaul Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamMichael BurtonCocoa Beach HurricanesQualifier 3rd Annaul Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamRyan IveyCocoa Beach HurricanesQualifier 3rd Annaul Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamAntonio JohnsonMelbourne DawgsQualifier 3rd Annaul Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy19U-Gr12-D2Tournament MVPShemiye McLendonWarriorsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy19U-Gr12-D2Hustle Award WinnerSimon CummingsTreasure Coast CobrasQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamTrevor BanksTreasure Coast CobrasQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamCharles GouldWarriorsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy19U-Gr12-D2All Tournament TeamKyle ThurnWarriorsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPDerrick BolanosTaMiami AllstarsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerStanley Jean-BaptisteYSA KingsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamDaniel HerreraTaMiami AllstarsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamAlfredo LatourTaMiami AllstarsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamEduardo LisboaTaMiami AllstarsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamVito Swarzak, Jr.YSA KingsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamJustin VargasYSA KingsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPDominick RobinsonFlorida Prospects U16Invitationals RDV SPORTSPLEX Boy's Invitational2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamReginald clarkGods Anointed Now GenerationInvitationals RDV SPORTSPLEX Boy's Invitational2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamBrian HolmesFlorida Prospects U16Invitationals RDV SPORTSPLEX Boy's Invitational2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamLuis JacoboFlorida Prospects U16Invitationals RDV SPORTSPLEX Boy's Invitational2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPAnthony NwadigoFlorida Elite 16UState State Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerThomas GaskinOrmond Beach BruinsState State Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamJordan DavisFlorida Elite 16UState State Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamLukas PoderisFlorida Elite 16UState State Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPJermaine JeudiThe Sigma ShootersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerAndrew RouseCitrus WildcatsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamChamar DanielsThe Sigma ShootersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamNathan PullenCitrus WildcatsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamAndrew RouseCitrus WildcatsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamByron WardThe Sigma ShootersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPRashad TurnerPalm Beach PanthersQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerChristian McLarenSOTA STARSQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamMicheal FleurizardPalm Beach PanthersQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamMatthew GonzalezNaples Finest ThunderQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamJohn Michael HodgeTeam Fort MyersQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamMichael PeipertSOTA STARSQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamDerek RobbinsSOTA STARSQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament Teamdion watsonPalm Beach PanthersQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPCornelius RowellGreenWave16Qualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerDamian DixonFlorida Elite RedQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamMatthew FletcherFlorida Elite RedQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamJohnathan GrayFlorida Elite RedQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamMichael MarryGreenWave16Qualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamCabe MotonGreenWave16Qualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPDerek RobbinsSOTA STARSQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerChristef DesirTeam Fort MyersQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamJohn BowersSOTA STARSQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamCody CarpenterSOTA STARSQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamMichael PeipertSOTA STARSQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamDontel SingletonTeam Fort MyersQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamDaniel StahlTeam Fort MyersQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPSheldon CooleyFlorida Elite 16UQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerREGAN OROURKEGreenWave16Qualifier Tournament of Champions2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamShaun NoriegaFlorida Elite 16UQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamGABRIEL RUTLEDGEFlorida Elite 16UQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamAllen WilliamsGreenWave16Qualifier Tournament of Champions2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPBryce ClarkMiramar PAL HurricanesQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerSTEVEN LOPEZSouth Florida HeatQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamLionel DeliscaMiramar PAL HurricanesQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament Teamkeion palmerSouth Florida HeatQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPJonathan WallaceSouth Florida Fire AntsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerJairus BrowningGatorsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamTodd GraySouth Florida Fire AntsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamJustin HaasSouth Florida Fire AntsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamDarrell JonassainSouth Florida Fire AntsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamTariq MartinGatorsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamRyan RomanoGatorsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPAndres DiazSouth Florida HeatQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerAlberto MonnarMIAMI SUNZQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamCharles HankersonSouth Florida HeatQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamJean HyppoliteMIAMI SUNZQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamSTEVEN LOPEZSouth Florida HeatQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament Teamkeion palmerSouth Florida HeatQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPLEVI MOOREST.JOHNS PAL CELTCSQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerDarien HodgesOrmond Beach BruinsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamTOMMAINE COOPERST.JOHNS PAL CELTCSQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamDominique RobertsOrmond Beach BruinsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPCharles HankersonSouth Florida HeatQualifier Miami Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPScott WilbekinNike Team Fl 16UQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerLuke NicholasSOTA STARSQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamJared JohnsonProject UpliftQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamPatrick KonanNike Team Fl 16UQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamDerek RobbinsSOTA STARSQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamAustin SuarezNike Team Fl 16UQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPJarret GillinsGainesville RocketsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerDerrick AustinThe Sigma ShootersQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamChamar DanielsThe Sigma ShootersQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamDONTAE DAVISGainesville RocketsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamJerry ThomasGainesville RocketsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy16U-Gr10-D1Tournament MVPBrian LandersNaples Finest ThunderQualifier Crunch Time2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamJesus GonzalezNaples Finest ThunderQualifier Crunch Time2007
BKBoy16U-Gr10-D1All Tournament TeamJason HumphreyNaples Finest ThunderQualifier Crunch Time2007
BKBoy16U-Gr10-D2Tournament MVPLazedrick WilliamsLakeland MustangsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D2Hustle Award Winneralberto maisonetclermont ballersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament Teammichael dodsonclermont ballersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamDevan DylesLakeland MustangsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamQuinton EverettLakeland MustangsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament Teamalex pabonclermont ballersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy16U-Gr10-D2Tournament MVPEllis Young JrGods Anointed Now GenerationQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2Hustle Award WinnerQuinton EverettLakeland MustangsQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamReginald clarkGods Anointed Now GenerationQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamAndrei GuilfordGods Anointed Now GenerationQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamTory SmithLakeland MustangsQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamLazedrick WilliamsLakeland MustangsQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2Tournament MVPOliver GreenLakeland MustangsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2Hustle Award WinnerReginald clarkGods Anointed Now GenerationQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamChristian BaldwinLakeland MustangsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamTrashad HarrisGods Anointed Now GenerationQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamDimone JacksonGods Anointed Now GenerationQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamLazedrick WilliamsLakeland MustangsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy16U-Gr10-D2Tournament MVPMichael VilchesYMCA GATORSQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D2Hustle Award WinnerJustin AdlerXplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamMichael DakkakYMCA GATORSQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamCraig MontgomeryXplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamLuke WhitacreXplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D2Hustle Award WinnerMarckenley IsaacYSA KingsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamEdgar AlvarezSouth Florida EvolutionQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamLewis AverhoffSouth Florida EvolutionQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamDerek DominoTeam Champion JammersQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamVito Swarzak, Jr.YSA KingsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy16U-Gr10-D2Tournament MVPJason ThompsonTreasure Coast PanthersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D2Hustle Award WinnerQuadeem ColvinRocketsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamJohn DalyRocketsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamAustin LarsonTreasure Coast PanthersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamMichael Mitchell Jr.Treasure Coast PanthersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament Teamtyler raynesTreasure Coast PanthersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamDesmond WilliamsRocketsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy16U-Gr10-D2Tournament MVPEdgar AlvarezSouth Florida EvolutionQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D2Hustle Award WinnerJared GreenwayBroward Fury Sr'sQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamLewis AverhoffSouth Florida EvolutionQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamYonathan GhebrezgiBroward Fury Sr'sQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamKevin KerrBroward Fury Sr'sQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamZachary ParrisSouth Florida EvolutionQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy16U-Gr10-D2Tournament MVPNukeese RichardsonPahokee All StarsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy16U-Gr10-D2Hustle Award WinnerColton StoneFlorida Fast BreakQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamDe,Jousha JohnsonPahokee All StarsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamBrian LenhartFlorida Fast BreakQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament Teamalberto maisonetclermont ballersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamEathon WhitfieldPahokee All StarsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamDerrick Williamsorlando knightsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy16U-Gr10-D2Tournament MVPJames CarverLakeland MustangsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamOliver GreenLakeland MustangsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy16U-Gr10-D2All Tournament TeamLazedrick WilliamsLakeland MustangsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFER2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPJosh NunnOcala BlazeInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerSteven BushSpartansInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamChase HowardOcala BlazeInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamIsai Pena-CruzOcala BlazeInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamChristian SantiagoSpartansInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPDennis DiazHurricanesInvitationals RDV SPORTSPLEX BOY'S INVITATIONAL2007
BKBoy15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerJared HenryJacksonville NetsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOY'S INVITATIONAL2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamCharles CooksJacksonville NetsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOY'S INVITATIONAL2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamVictor FuentesHurricanesInvitationals RDV SPORTSPLEX BOY'S INVITATIONAL2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamJAMES ROUSE JR.HurricanesInvitationals RDV SPORTSPLEX BOY'S INVITATIONAL2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPWeedlens BeauvilFlorida EliteState State Tournament2007
BKBoy15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerMatthew ElamJupiter JaguarsState State Tournament2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamGerald ChristianJupiter JaguarsState State Tournament2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamAnthony HarleyFlorida EliteState State Tournament2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamDavid PaulkFlorida EliteState State Tournament2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamTroy SimmonsGulf Coast EliteState State Tournament2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPJacob HodgesBrandon Bolts- 15UNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamMatt FarnsworthBrandon Bolts- 15UNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamResha TalleyBrandon Bolts- 15UNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPJamarious RowleySouth Bay FalconsQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerChace LanePort Orange Elite HawksQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamAntwon ChisolmSouth Bay FalconsQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamClarence LewisSouth Bay FalconsQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamShane TuttlePort Orange Elite HawksQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamMatthew WellsPort Orange Elite HawksQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPcasey oldemoppenJupiter JaguarsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamGerald ChristianJupiter JaguarsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamMichael NestlerJupiter JaguarsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPAnthony OatsOcala BlazeQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamColeson Janey Ocala BlazeQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamJames Williams IVOcala BlazeQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPMARK MOOREJupiter JaguarsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPMARK MOOREJupiter JaguarsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerDerrick BolanosTaMiami AllstarsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamDennis BarberTaMiami AllstarsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamGerald ChristianJupiter JaguarsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamGerald ChristianJupiter JaguarsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament Teamcasey oldemoppenJupiter JaguarsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament Teamcasey oldemoppenJupiter JaguarsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPDarion ShineSuncoast XplosionQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerXavier MutonBrandon Bolts- 15UQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamJake CarltonSuncoast XplosionQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamJacob HodgesBrandon Bolts- 15UQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamRyan HugginsSuncoast XplosionQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamBobby LyonsBrandon Bolts- 15UQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamReynodo PerrySuncoast XplosionQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPMatthew ElamJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerAdam Lohmanboca ballersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamAnthony Andersonboca ballersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamGerald ChristianJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament Teamjustin hellerboca ballersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamAnthony HoffmanJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamMARK MOOREJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPKevin PaxsonJupiter JaguarsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerKhyle MarshallSouth Broward ScorpionsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamJames BarrettSouth Broward ScorpionsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamGerald ChristianJupiter JaguarsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamMatthew ElamJupiter JaguarsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamMichael NestlerJupiter JaguarsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamStevens St. FortSouth Broward ScorpionsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPKhyle MarshallSouth Broward ScorpionsQualifier Miami Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamDavid MurcianoSouth Broward ScorpionsQualifier Miami Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamJames PaganoSouth Broward ScorpionsQualifier Miami Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPNick GoshayGulf Coast EliteQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerDarion ShineSuncoast XplosionQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamCasey BobelisSuncoast XplosionQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamJoel HillGulf Coast EliteQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamTroy SimmonsGulf Coast EliteQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D1Tournament MVPBurt BoileauNaples Finest U15Qualifier Crunch Time2007
BKBoy15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerTravis BertrandKnightsQualifier Crunch Time2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamBrunes CharlesNaples Finest U15Qualifier Crunch Time2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamDjimes MilorNaples Finest U15Qualifier Crunch Time2007
BKBoy15U-Gr9-D1All Tournament TeamBond RothKnightsQualifier Crunch Time2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamNigel DondoElite Hoops RedState State Tournament2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamSteven MalivertTreasure Coast TarheelsState State Tournament2007
BKBoy15U-Gr9-D2Tournament MVPRubyne BurrowsSupreme CourtQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2Hustle Award WinnerChristofer BendeckElite Hoops RedQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamThomas EwartSupreme CourtQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamArturo MartinezElite Hoops RedQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamJeBar ShawSupreme CourtQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2Tournament MVPChristopher CarterTreasure Coast TarheelsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy15U-Gr9-D2Hustle Award WinnerChristian CabanOcala BlazeQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamMatthew BaptsteTreasure Coast TarheelsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamEdmanuel EcheuarriaTreasure Coast TarheelsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamBlake FarverLargo MagicQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamChris WhitingLargo MagicQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy15U-Gr9-D2Tournament MVPRubyne BurrowsSupreme CourtQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D2Hustle Award WinnerMICHAEL RIOSFlorida BulletsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamThomas EwartSupreme CourtQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamDavid FernandezFlorida BulletsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamJared RobertsSupreme CourtQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy15U-Gr9-D2Tournament MVPJorel TerrellTreasure Coast TarheelsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D2Hustle Award WinnerDavid KornelukBoca Hoops BulldogsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamAJ BoloyTreasure Coast TarheelsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamTravis GreenBoca Hoops BulldogsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamChristopher HarrisTreasure Coast TarheelsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamWayne Stapleton Jr.Treasure Coast TarheelsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamMichael VarelaBoca Hoops BulldogsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy15U-Gr9-D2Tournament MVPARMANDO CRUZFlorida BulletsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2Hustle Award WinnerNicholas AlterElite Hoops RedQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamDavid CintraElite Hoops RedQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamRobert EspinoFlorida BulletsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamRAY LLEONARTFlorida BulletsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamDANNY PORTALESFlorida BulletsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamTyler RiveronElite Hoops RedQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy15U-Gr9-D2Tournament MVPIrvin RutledgeBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Springs Classic2007
BKBoy15U-Gr9-D2Hustle Award WinnerChristopher HarrisTreasure Coast TarheelsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Springs Classic2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamMICHAEL DUHARTTreasure Coast TarheelsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Springs Classic2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamSteven HughesBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Springs Classic2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamMarcus MayeBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Springs Classic2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamNuel MerrillBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Springs Classic2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamJorel TerrellTreasure Coast TarheelsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Springs Classic2007
BKBoy15U-Gr9-D2Hustle Award WinnerJonathan HemingwayPort Orange Elite HawksQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy15U-Gr9-D2All Tournament TeamMatthew WellsPort Orange Elite HawksQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPDanny RingBoca BullsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerSheldon EarleFlorida ShootersInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamRobert LockhartBoca BullsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamBilly ThompsonBoca BullsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamDomonique WilliamsFlorida ShootersInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerJJ MassaroCougarsInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamMichael BlakelyManatee StormInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTrent MackeyCougarsInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTrent MackeyFlorida EliteInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamCORY SHINECharlotte ClippersInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPRASHED BROWNTAMPA BAY SPIRITInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerDMONTE SCOTTCCYB SunsInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament Teambrandon bolockNaples StormInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamChauncey DayTAMPA BAY SPIRITInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamMichael MatthewsTAMPA BAY SPIRITInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamNEMANJA RMUSManatee PAL ThunderInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamLarry TaylorCCYB SunsInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPKyle YongFlorida WarriorsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerDamien DwaineDavie PanthersInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJustin CooperDavie PanthersInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJulian HernandezDavie PanthersInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamDamian ParmsFlorida WarriorsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJean PropheteFlorida WarriorsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTerell TillmanFlorida WarriorsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPAYDRIC BROWNTAMPA BAY SPIRITInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerCole KruggSt. Paul BlazersInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamQUINCEY MITCHELLTAMPA BAY SPIRITInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTIMOTHY STEWARTTAMPA BAY SPIRITInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTanner WozniakSt. Paul BlazersInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPCharles CooksJacksonville NetsShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerCory ONeillThe IrishShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJessie CapellGod's Anointed Now GenerationShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamMIKE COTTONOrmond Beach BruinsShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamXavier FordBulletsShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamKevin MarfiakJunior EaglesShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamCori StephensNORTH POINT YOUTHShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPDaniel SappLauderdale Lakes VikingsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerVincent De LuciaBroward BobcatsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamGregory BramwellLauderdale Lakes VikingsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamMathew DatkoBroward BobcatsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamRoderick daysBroward BobcatsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTrevor Franklin IIILauderdale Lakes VikingsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamFred LandersLauderdale Lakes VikingsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTevyn WestbrookDavie PanthersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPJulian HernandezDavie PanthersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerRodney MackeyPlant City PanthersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamShaundae BurtonDavie PanthersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamCurtric EvansDavie PanthersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamMason HollandPlant City PanthersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamChristopher SmithPlant City PanthersNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPVincent De LuciaBroward BobcatsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerDMONTE SCOTTCCYB SunsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamDiego CastilloBroward BobcatsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamKent CoyneNaples StormQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamChauncey LanierBroward BobcatsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamKervin PierreCITI SAINTSQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamKeanu RoblesCCYB SunsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPDomonique WilliamsFlorida ShootersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerDeandre larryLakeland FireQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTerrick colstonLakeland FireQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJaguer DawsonFlorida ShootersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament Teamjacques mackeroyLakeland FireQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamRodrick RobinsonFlorida ShootersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPMiles DarganRDV StarsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerMontel WilliamsPalm Beach PanthersQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamDemetrius AndersonPalm Beach PanthersQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamDeonte MooreRDV StarsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamCaleb WilliamsRDV StarsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPRICARDO WILLIAMSHomstead PAL FireQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award Winnerjacques mackeroyLakeland FireQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTerrick colstonLakeland FireQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamERIC GARCIAHomstead PAL FireQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJAVIAN JENKINSHomstead PAL FireQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamQuinton PompeyManatee StormQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPShaundae BurtonDavie PanthersQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJulian HernandezDavie PanthersQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJames RossDavie PanthersQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamAdrian WhiteDavie PanthersQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPRobert LockhartBoca BullsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award Winnermichael payneNaples StormQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament Teamtom ebleNaples StormQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamAndrew KrnaBoca BullsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamBilly ThompsonBoca BullsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPByron GallowayManatee PAL ThunderQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerDeforest CarterSeminolesQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJosie BalentineSeminolesQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamStone HollawayManatee PAL ThunderQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamDarius ReddSeminolesQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamNEMANJA RMUSManatee PAL ThunderQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJared WilliamsManatee PAL ThunderQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPDaniel SappLauderdale Lakes VikingsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerDamien DwaineDavie PanthersQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamGregory BramwellLauderdale Lakes VikingsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJustin CooperDavie PanthersQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamCurtric EvansDavie PanthersQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTraveon HenryLauderdale Lakes VikingsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamFred LandersLauderdale Lakes VikingsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPBrandon FarmerFlorida HoopstarzQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJoseph FerroFlorida HoopstarzQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJason PimentelFlorida HoopstarzQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTamario RileyFlorida HoopstarzQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPBilly ThompsonBoca BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerAndre SciaccaGod's Anointed Now GenerationQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJessie CapellGod's Anointed Now GenerationQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJustin CoxGod's Anointed Now GenerationQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamAndrew KrnaBoca BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamRobert LockhartBoca BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamDanny RingBoca BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPAlcorus LeonardNORTH POINT YOUTHQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerMorris Davis, Jr.Lakeland FireQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTerry BellLakeland FireQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamTerrick colstonLakeland FireQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamDante RobertsNORTH POINT YOUTHQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamCori StephensNORTH POINT YOUTHQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPJohn CarrHigh Hoops LancersQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award Winnerjernell hughesNaples StormQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament Teamdeion clarkNaples StormQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamEvin GrahamHigh Hoops LancersQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamAndre ThomasHigh Hoops LancersQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamBilly ThompsonBoca BullsQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D1Tournament MVPDevin GauldenBroward BobcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy14U-Gr8-D1Hustle Award Winnerdonnell mcleanBMWS COUGARSQualifier Crunch Time2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamJocoby BrissettBMWS COUGARSQualifier Crunch Time2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamDylan FlynnBroward BobcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy14U-Gr8-D1All Tournament TeamErving MoralesBroward BobcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPMarcus DanielsRDV StarsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerMatthew TysonJupiter Jaguars GoldInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament Teamraymond jonesJupiter Jaguars GoldInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamDeonte MooreRDV StarsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamCaleb WilliamsRDV StarsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPDevin WilsonGainesville GatorsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerKyle TeagueRDV StarsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamAntwan BrownGainesville GatorsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamDonald BuieGainesville GatorsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamJessie CapellGod's Anointed Now GenerationState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamMarcus DanielsRDV StarsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamLexxten EdwardsRDV StarsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamMatthew JacksonGainesville GatorsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPAugustin FonsecaSuncoast XplosionQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerAdam SoshnickWarriorsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamRyan KnightWarriorsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamAndrew MurraySuncoast XplosionQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamMichael StokesSuncoast XplosionQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPRocco AmicoSuncoast XplosionQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerPhillip PriceAuburndale Hoops/Beef O'BradysQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamKelly CurrinSuncoast XplosionQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamRoger DavisAuburndale Hoops/Beef O'BradysQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamDaryoush FloydAuburndale Hoops/Beef O'BradysQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamSean PurdySuncoast XplosionQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerColin ChambersAuburndale Hoops/Beef O'BradysQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamBruce HarrisAuburndale Hoops/Beef O'BradysQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPEric LitvinNorth Port WildcatsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerBryan GoldmanTampa FastbreakQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamDaly FenlonTampa FastbreakQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamMichael MatthewsTampa FastbreakQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamEDDIE MOORENorth Port WildcatsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamRyan ParraquezNorth Port WildcatsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamKASEY WILSONNorth Port WildcatsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPLouis MathieuPSL GamecocksQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerWes StreettJupiter Jaguars GreenQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamKedric BosticJupiter Jaguars GreenQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamTerel FloydPSL GamecocksQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamMauricio HinojosaSuncoast XplosionQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamCory ReidPSL GamecocksQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPBrian BroedellJupiter Jaguars GoldQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerRobert ConeysBrevard BullsQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamConnor JohnsonJupiter Jaguars GoldQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamRyan MooreBrevard BullsQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamMichael ShockleyJupiter Jaguars GoldQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPChistopher curranWest Boca BlazersQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerMatthew BrunjesJupiter Jaguars GoldQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament Teamraymond jonesJupiter Jaguars GoldQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamDaniel OrleansWest Boca BlazersQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamNicholas RussoWest Boca BlazersQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPDerrick WilliamsBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award Winnerzachary benachWest Boca BlazersQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamChistopher curranWest Boca BlazersQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamMichael GreenBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamDennis HooperBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamNicholas RussoWest Boca BlazersQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamDemetrius WorldBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPMarcus DanielsRDV StarsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerTyler HillJunior EaglesQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamMike CastelloJunior EaglesQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamMiles DarganRDV StarsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamZachary HudsonRDV StarsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamKevin MarfiakJunior EaglesQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPMichael MatthewsTampa FastbreakQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerRobbie GarnerTallahassee HawksQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamRyan CoulterTampa FastbreakQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamDaly FenlonTampa FastbreakQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamPaul MosleyTallahassee HawksQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamHunter SmithSuncoast XplosionQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamHunter SmithEnglewood KnightsQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy14U-Gr8-D2Tournament MVPKASEY WILSONNorth Port WildcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy14U-Gr8-D2Hustle Award Winnermichael narettanaples warriorsQualifier Crunch Time2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament Teamfrank bennettnaples warriorsQualifier Crunch Time2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamDalton EdwardsNorth Port WildcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy14U-Gr8-D2All Tournament TeamRyan ParraquezNorth Port WildcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPShaquelle AlexanderDAVIE PANTHERS ELITEInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerDarin AnthonyLBA LakersInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamNathan BrownDAVIE PANTHERS ELITEInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamMikon HewittDAVIE PANTHERS ELITEInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJoe ToolieLBA LakersInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJAMIE WILSONPalm Beach County PALInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPChristophoris SanonCeltics FastbreakInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerDemari GantManatee PAL ThunderInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDylan BridgesCeltics FastbreakInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJohn M Fleming IICeltics FastbreakInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamWillie SmithManatee PAL ThunderInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPTommy BernhardtSuncoast XplosionInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerSamuel PowersTampa bay MiraclesInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamAustin AikenTampa bay MiraclesInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamTre BryantManatee PAL ThunderInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamTre BryantBay City BallersInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJoey CarolloSuncoast XplosionInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamZachary FlerlageBay City BallersInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamTanner WeigandSuncoast XplosionInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPsean pierceFlorida ShootersInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerSean CulkinSt Paul PistonsInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament Teamdeion clarkNaples StormInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamTravis FletcherFlorida ShootersInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamEric FloydTampa bay MiraclesInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamAustin KinnearSt Paul PistonsInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamChristophoris SanonCeltics FastbreakInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJerrick StevensonFlorida ShootersInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPShaquille FisherGod's Anointed Now Generation-MShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerCardell RhettJunior EaglesShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamBrenton BryantGod's Anointed Now GenerationShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamMike Antonio FrazierPalm Coast PistonsShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamMike Antonio FrazierPalm Coast PistonsShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJustin GorbeaGod's Anointed Now GenerationShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamTerrence LintonORLANDO LIGHTNINGShootout Junior Eagles Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPCleon RobertsHollywood BuccaneersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerMarcus MayeBrevard BullsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamNigel DoolingHollywood BuccaneersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamEarl MooreBrevard BullsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamKevin PhanordHollywood BuccaneersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament Teamkelvin robertsonFlorida ShootersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamTerrence SimonBrevard BullsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamWillie SmithBay City BallersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamSean WaltersHollywood BuccaneersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPDevian HarrisonLakeland FireNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerDylan BridgesCeltics FastbreakNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJohn M Fleming IICeltics FastbreakNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDemarcus IngramLakeland FireNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamChristophoris SanonCeltics FastbreakNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJames A. Waters, II.Lakeland FireNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPJeffery WrightBoynton HoopsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerDesmond ReidFort Myers WildcatsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDante SchollBoynton HoopsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamMichael ThorpeFort Myers WildcatsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamKeion TysonBoynton HoopsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamMark WagnerFort Myers WildcatsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamMark WagnerFort Myers WildcatsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPDevontae MorganTampa bay MiraclesQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerKevin WilliamsBay City BallersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamReggie BarnesTampa bay MiraclesQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamKenneth BarrettTampa bay MiraclesQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamZachary FlerlageBay City BallersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamEric FosterBay City BallersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPkendall robertsDAVIE PANTHERS ELITEQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerCoulton FuhrmanAuburndale HoopsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDami AyoolaDAVIE PANTHERS ELITEQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDaryle HenryAuburndale HoopsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamMikon HewittDAVIE PANTHERS ELITEQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDevon WalkerAuburndale HoopsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPTaylor AkersDT BlazersQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award Winnerkelvin robertsonFlorida ShootersQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDevon AndersonDT BlazersQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament Teamchris burgessFlorida ShootersQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamTyler FloydDT BlazersQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJames JacksonFlorida ShootersQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamAlfred SimpsonDT BlazersQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPDarin AnthonyLBA LakersQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerJAMIE WILSONPalm Beach County PALQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDavid BaetyLBA LakersQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament Teamjohnny jacksonPalm Beach County PALQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJoe ToolieLBA LakersQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPZach HammondSuncoast XplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamHoratio PapillionSuncoast XplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamEric TraverSuncoast XplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPsean pierceFlorida ShootersQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerDevian HarrisonLakeland FireQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamAlante FennerFlorida ShootersQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamRechawn HallLakeland FireQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDarien JoeLakeland FireQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamMarvin WashingtonFlorida ShootersQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPStanley DurbinCS Jammers 7th grade 2007Qualifier Slam Fest VI2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerDouglas FullerBroward SharksQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamTanner BombichCS Jammers 7th grade 2007Qualifier Slam Fest VI2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJesse CummingsCS Jammers 7th grade 2007Qualifier Slam Fest VI2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamTyler TubridyBroward SharksQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPchris burgessFlorida ShootersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerEric FloydTampa bay MiraclesQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamNelson AgholorTampa bay MiraclesQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamKenneth BarrettTampa bay MiraclesQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament Teamdontavious neisonFlorida ShootersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament Teamsteven saueyFlorida ShootersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDevon WalkerFlorida ShootersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPGary GladdenBoynton HoopsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerRodney BryantBrevard BullsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamBradley ChristanBrevard BullsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamMarcus DavisBoynton HoopsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamPaul JonesBoynton HoopsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamTerrence SimonBrevard BullsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamEdwin ThomasBoynton HoopsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPCleon RobertsHollywood BuccaneersQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerDante SchollBoynton HoopsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamNigel DoolingHollywood BuccaneersQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamGary GladdenBoynton HoopsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamKyle PhanordHollywood BuccaneersQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamEdwin ThomasBoynton HoopsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamSean WaltersHollywood BuccaneersQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPKenneth BarrettTampa bay MiraclesQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerJason LoosCeltics FastbreakQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamAustin AikenTampa bay MiraclesQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamChris FaulkTampa bay MiraclesQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJohn M Fleming IICeltics FastbreakQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamSamuel PowersTampa bay MiraclesQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamChristophoris SanonCeltics FastbreakQualifier Blaze Burnout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPBradley ChristanBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerEain MosleyFort Myers WildcatsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamAnthony CadoreBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamTerrence SimonBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamMichael ThorpeFort Myers WildcatsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamFavian UpshawBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamMark WagnerFort Myers WildcatsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPjermaine troutmanNaples StormQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerDesmond ReidFort Myers WildcatsQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamBilly CrookNaples StormQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJesse GomoryNaples StormQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamAndrew MalaiseFort Myers WildcatsQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPEain MosleyFort Myers WildcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDesmond ReidFort Myers WildcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament Teamjermaine troutmanNaples StormQualifier Crunch Time2007
BKBoy13U-Gr7-D1Tournament MVPDevontae MorganTampa bay MiraclesQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerSaderris TarverLBA LakersQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamNelson AgholorTampa bay MiraclesQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamAustin AikenTampa bay MiraclesQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamDarin AnthonyLBA LakersQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamPerry DarbyTampa bay MiraclesQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D1All Tournament TeamJoe ToolieLBA LakersQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament MVPMalik JohnsonOrange Park GatorsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy13U-Gr7-D2Hustle Award WinnerGabriel SetienORLANDO LIGHTNINGInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamTejai AllenOrange Park GatorsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamBrandon BurnetteORLANDO LIGHTNINGInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamAustin FranklinOrange Park GatorsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament MVPJalon RayDAVIE PANTHERS ELITEState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D2Hustle Award WinnerJeremy WilliamsGainesville StampedeState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamJavon AlexanderGainesville StampedeState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamDami AyoolaDAVIE PANTHERS ELITEState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamAndre HorneDAVIE PANTHERS ELITEState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamCJ JacksonGainesville StampedeState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamDylan KnottBrevard BullsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament Teamkendall robertsDAVIE PANTHERS ELITEState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamDonald (DJ) StoneOrange Park GatorsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament MVPTony RangelFlorida FastbreakQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D2Hustle Award WinnerKevin Ho-YenORLANDO LIGHTNINGQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamNathaniel BartkoFlorida FastbreakQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamMarcus GreenFlorida FastbreakQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamJoey GrudenORLANDO LIGHTNINGQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamTerrence LintonORLANDO LIGHTNINGQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament MVPTerrence JohnsonDAVIE PANTHERS HOOPSQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamEvonte ChampionDAVIE PANTHERS HOOPSQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamTravon HowellDAVIE PANTHERS HOOPSQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament MVPBrian CobbSuncoast XplosionQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2Hustle Award WinnerZechariah KendallSuncoast XplosionQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamJavon AlexanderGainesville StampedeQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamJames BarnesPalmetto TrojansQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamLandon HochstetlerSuncoast XplosionQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamBrian PooleSuncoast XplosionQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamNathaniel WilsonSuncoast XplosionQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament MVPDarius WorldBrevard BullsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D2Hustle Award WinnerAdam FeldmanWellington WolvesQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamGeorge Will EureWellington WolvesQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamDylan KnottBrevard BullsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamKeith NetererBrevard BullsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamStefan NichoWellington WolvesQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamCody TalbotBrevard BullsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament MVPDarius WorldBrevard BullsQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D2Hustle Award WinnerWinsor SineusCitrus Wildcats BlueQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamSimeon HopkinsCitrus Wildcats BlueQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamSam JonesCitrus Wildcats BlueQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamDylan KnottBrevard BullsQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamKeith NetererBrevard BullsQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament MVPJoshua PerryTreasure Coast StallionsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2Hustle Award WinnerDylan KnottBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamJovan GravesTreasure Coast StallionsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamJustin SimmonsTreasure Coast StallionsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamEric StricklandTreasure Coast StallionsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamCody TalbotBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamDarius WorldBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament MVPTejai AllenOrange Park GatorsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy13U-Gr7-D2Hustle Award WinnerNathaniel BartkoFlorida FastbreakQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamNickolas CardonaPalm Coast PistonsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamChris DinkinsOrange Park GatorsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamAlexander MappsPalmetto TrojansQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamTrevor PanterOrange Park GatorsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamTony RangelFlorida FastbreakQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament MVPSteven RossPalmetto TrojansQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2Hustle Award WinnerAdrian HarrisSmith-Brown TrojansQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamDofri GarconPalmetto TrojansQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamMarcus GilchristSmith-Brown TrojansQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamAlexander MappsPalmetto TrojansQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament MVPHoratio PapillionSuncoast XplosionQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2Hustle Award WinnerRichard HartX tremeQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamTyler BergantinoX tremeQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamMitchell CobbSuncoast XplosionQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamRyan CobbSuncoast XplosionQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamBlake LowmanX tremeQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamTanner WeigandSuncoast XplosionQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament CO-MVPTyler BolisPanthersQualifier Crunch Time2007
BKBoy13U-Gr7-D2Tournament CO-MVPTyler PalovPanthersQualifier Crunch Time2007
BKBoy13U-Gr7-D2Hustle Award WinnerIan EyeingtonJupiter Jaguars GreenQualifier Crunch Time2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamJeffrey CobyPanthersQualifier Crunch Time2007
BKBoy13U-Gr7-D2All Tournament TeamBrent CrouseJupiter Jaguars GreenQualifier Crunch Time2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPQuaheem KapinskiNorth Port WildcatsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerJustin GriffinTallahassee BullsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamCourtney CamilleNorth Port WildcatsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamMartin CharlesNorth Port WildcatsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamMichael DunnTallahassee BullsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPJordan PerezSpace Coast RocketsInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerTyliek SylverCharlotte HeatInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamBradford BurseySpace Coast RocketsInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamJames RomulusCharlotte ClippersInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamZack SchwarzSpace Coast RocketsInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamJordan WashingtonCharlotte HeatInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPAntonio RaySuncoast XplosionInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerChris Hann Jr.Charlotte HeatInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamRyan FergusonGreenwaveInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamMichael JonesSuncoast XplosionInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamVince KisidayCharlotte HeatInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamTerrance LouardBay City BallersInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamNathaniel WilsonSuncoast XplosionInvitationals Sarasota-Bradention Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPsamuel singerSouth Florid WarriorsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerJason MasseyHollywood BasketballInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamLance CrawfordHollywood BasketballInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament Teamjason engelBroward Fury JuniorsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamEthan KalishSouth Florid WarriorsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamMichael Van GundySouth Florid WarriorsInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamAndy WangHollywood BasketballInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPBrandon PylarFBVA Orlando FinestInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerEMMITT JORGENSENGreenwaveInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamJustin CurryFBVA Orlando FinestInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamEddie MoraloboGreenwaveInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamRashawn PowellFBVA Orlando FinestInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPJAMIESON GLASSERBay City BallersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerMartavious BuckleyTamap Fast Break BlackState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamChivarsky CorbettTamap Fast Break BlackState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamImani EdwardsMiami City BallersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamKHALIL GREENBay City BallersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamRemy HannewinkelBay City BallersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamTerrance LouardBay City BallersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamAntonio RaySuncoast XplosionState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPAntonio RaySuncoast XplosionNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerDevin WashingtonCharlotte HeatNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamMichael JonesSuncoast XplosionNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamMatthew OnyemaechiCharlotte HeatNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamRyan ShineCharlotte HeatNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamNathaniel WilsonSuncoast XplosionNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPTerrance LouardBay City BallersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerSheldrick TarverLBA LakersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamParker Del MedicoBay City BallersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamBronson MapleLBA LakersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamBreyon ReedBay City BallersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamKristopher WhiteLBA LakersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPKristopher WhiteLBA LakersQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerRashawn PowellRDV Stars 12UQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamRomello BatesRDV Stars 12UQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamTevin HartLBA LakersQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamJoshua PhillipsLBA LakersQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamEric StarksRDV Stars 12UQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPChaz GradyBay City BallersQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerKristopher WhiteLBA LakersQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamJAMIESON GLASSERBay City BallersQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamTerrance LouardBay City BallersQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamBlake McClainLBA LakersQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamQuaheem KapinskiNorth Port WildcatsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPJAMIESON GLASSERBay City BallersQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerKerry Jones JrLakeland FireQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamRemy HannewinkelBay City BallersQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamTerrance LouardBay City BallersQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamTyliek SylverCharlotte HeatQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamDale WhiteheadGainesville StampedeQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPAntonio RaySuncoast XplosionQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerBreyon ReedBay City BallersQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamJAMIESON GLASSERBay City BallersQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamMichael JonesSuncoast XplosionQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamAustin LeachSuncoast XplosionQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamTerrance LouardBay City BallersQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamNathaniel WilsonSuncoast XplosionQualifier Tournament of Champions2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPCedric HankersonSouth Florid WarriorsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerJoseph KirbyBroward BulldogsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamDaniel CallahanBroward BulldogsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamReinaldo JaffetSouth Florid WarriorsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamJulian MarxSouth Florid WarriorsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPTerrance LouardBay City BallersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerMartavious BuckleyTamap Fast Break BlackQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamParker Del MedicoBay City BallersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamJustin GrayTamap Fast Break BlackQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamKHALIL GREENBay City BallersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamRemy HannewinkelBay City BallersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamStephen KellyTamap Fast Break BlackQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPJAMIESON GLASSERBay City BallersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerImani EdwardsMiami City BallersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamAlexander CarterMiami City BallersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamParker Del MedicoBay City BallersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamBo EllisMiami City BallersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamHenry FordBay City BallersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamTerrance LouardBay City BallersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPImani EdwardsMiami City BallersQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerEthan KalishSouth Florid WarriorsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamAnthony ConceptionMiami City BallersQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamMichael CortinaMiami City BallersQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamBo EllisMiami City BallersQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamBrian GlasfordSouth Florid WarriorsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamKhambrel RoachSouth Florid WarriorsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPRyan RadenBroward BulldogsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerAnthony DuncanBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamDaniel CallahanBroward BulldogsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamNick DeluciaBroward BulldogsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamTymon EnwereamaBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamGregory PennyBroward BulldogsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamKwamane WashingtonBrevard BullsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPMartavious BuckleyTamap Fast Break BlackQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerConnor MooreIndian River WarriorsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamChivarsky CorbettTamap Fast Break BlackQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamChase FowlerTamap Fast Break BlackQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamShelwick HenryIndian River WarriorsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D1Tournament MVPNathaniel WilsonSuncoast XplosionQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerKhamor LeveilleCharlotte HeatQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamDavid CarnevaleSuncoast XplosionQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamImani EdwardsMiami City BallersQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamZechariah KendallSuncoast XplosionQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamJordan WashingtonCharlotte HeatQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerTrey DanielsHigh Hoops BlazersQualifier Crunch Time2007
BKBoy12U-Gr6-D1All Tournament TeamMason TaylorHigh Hoops BlazersQualifier Crunch Time2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamReginald MooreTampa Bay SpiritInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamJarvis StewartTampa Bay SpiritInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy12U-Gr6-D2Tournament MVPjason engelBroward Fury JuniorsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D2Hustle Award WinnerDevonte Mc KennieCentral Broward RocketsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamRobby BellBroward Fury JuniorsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamRobby BellCoral Springs Jammers 6th gradeState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamBrandon Jean-BaptisteWellington WolvesState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamBraxton McClamCentral Broward RocketsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamRoshane SmithBroward Fury JuniorsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamMichael VancootenCentral Broward RocketsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamRonen WolfBroward Fury JuniorsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy12U-Gr6-D2Tournament MVPShane HannaBroward WarriorsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2Hustle Award WinnerBrian KeeNaples Flame BlueQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamTaren BrownBroward WarriorsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamBryce NealonNaples Flame BlueQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamKyle ParfaitBroward WarriorsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamSalvatore SollecitoBroward WarriorsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamKevin WhitmireBroward WarriorsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2Tournament MVPnahshon simmonsTampa Fastbreak RedQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D2Hustle Award WinnerZackery PetersenThe Salvation Army CelticsQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamRohan BlackwoodThe Salvation Army CelticsQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamChris CorazzaThe Salvation Army CelticsQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament Teamhuntley hoffmanTampa Fastbreak RedQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamMark MerrillTampa Fastbreak RedQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy12U-Gr6-D2Tournament MVPJalen KnowlesBrevard BullsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy12U-Gr6-D2Hustle Award WinnerBen HorowitzNorth Palm Beach TarheelsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamTymon EnwereamaBrevard BullsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamTerry HudsonNorth Palm Beach TarheelsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamAntoine RutledgeBrevard BullsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy12U-Gr6-D2Tournament MVPEddie MoraloboGreenwaveQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamSpencer AdkinsonGreenwaveQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamRiley Drexlerdelray blazersQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamNoah WellerGreenwaveQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamCraig WilmoreNU2BU AthleticsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKBoy12U-Gr6-D2Tournament MVPdylan angeloBroward Fury JuniorsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament Teammark barrBroward Fury JuniorsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamBryan RijoBroward Fury JuniorsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament Teamkeion robinsonBroward Fury JuniorsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy12U-Gr6-D2Tournament MVPTorien MooreNAABP CavaliersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D2Hustle Award WinnerRazean McCallFlagler County WarriorsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamMaLeek BostonNAABP CavaliersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamJuan CarrethersNAABP CavaliersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamDarnell LovettFlagler County WarriorsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamDeaaron Jamel WilliamsSt. Augustine BallersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamCraig WilmoreNU2BU AthleticsQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy12U-Gr6-D2Tournament MVPMarijan WilliamsHigh Hoops HuskiesQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D2Hustle Award WinnerRashad SamuelsTampa Bay SpiritQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamChase GaluznyHigh Hoops HuskiesQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamMichael JohnsonTampa Bay SpiritQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamRoberto MelendezHigh Hoops HuskiesQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy12U-Gr6-D2Tournament MVPReginald MooreTampa Bay SpiritQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2Hustle Award WinnerRoberto MelendezHigh Hoops HuskiesQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamDavid FlynnHigh Hoops HuskiesQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamZacchaeus HoganTampa Bay SpiritQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamMichael JohnsonTampa Bay SpiritQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy12U-Gr6-D2Tournament MVPJacques GuerrierSouth Florida HurricanesQualifier Crunch Time2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamAlex JurkoSouth Florida HurricanesQualifier Crunch Time2007
BKBoy12U-Gr6-D2All Tournament TeamDeangelo ReynoldsSouth Florida HurricanesQualifier Crunch Time2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPTaariq LewisSouth Florida WildcatsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerVINCENT HOLMESJupiter JaguarsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJohnnie ColemanJupiter JaguarsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamSean DownesSouth Florida WildcatsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamAteev ShirajeeSouth Florida WildcatsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPMichael WhiteLil HeatInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerJermaine SnyderHigh Hoops HeatInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJohnny GarciaLil HeatInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamHunter OsceolaLil HeatInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJorge RodriquezLil HeatInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJermaine SnyderHigh Hoops HeatInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamWinfred WardHigh Hoops HeatInvitationals Hollywood Tip-Off Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerKyle MoggedSt. Paul ChargersInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamBryce WatkinsSt. Paul ChargersInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPHayden MosleyFt. Myers TigersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerEVAN GORDYFlorida EliteState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamRyeshene BronsonFt. Myers TigersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJustin CarrFt. Myers TigersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamSean DownesSouth Florida WildcatsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamDalvin RobertsHollywood BasketballState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamMIGUEL ROJASFlorida EliteState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamIsiah ThomasFlorida EliteState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamKaRon WhiteFt. Myers TigersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPRashaun JimSeminole HeatNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerCALEB HENDERSONCITRUS CENTER ALLSTARSNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamEVEL ALEXISCITRUS CENTER ALLSTARSNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamChief BillieSeminole HeatNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamCypress BillieSeminole HeatNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamISMAEL CELESTINCITRUS CENTER ALLSTARSNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPMarty EbengerHigh Hoops HeatQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPJustin HutchinsFt. Myers TigersQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerMarty EbengerHigh Hoops HeatQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamChase KollmannFt. Myers TigersQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamHayden MosleyFt. Myers TigersQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamLogan SchellHigh Hoops HeatQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerKeshawn Lynchhaines city ballersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamNathan Harris JRhaines city ballersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamRyan JohnsonLakeland FireQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamBrayan Moraleshaines city ballersQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamVictor Smith, Jr.Lakeland FireQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPBrian NorfleeTri-City BallersQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPTommy SieloffRDV StarsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerCALEB HENDERSONCITRUS CENTER ALLSTARSQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamEVEL ALEXISCITRUS CENTER ALLSTARSQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamISMAEL CELESTINCITRUS CENTER ALLSTARSQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamAlex GoinsRDV StarsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamTraybeon JonesTri-City BallersQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJohn MooneyRDV StarsQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamCharles SmithTri-City BallersQualifier Central Floirda Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPRichard LeeWellington WolvesQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamGerald MilliganWellington WolvesQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamDante StubbsWellington WolvesQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamFrancisco TomasinoBF AcademyQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPHayden MosleyFt. Myers TigersQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerJermaine SnyderHigh Hoops HeatQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamBernard EdwardsHigh Hoops HeatQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJustin HutchinsFt. Myers TigersQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamLogan SchellHigh Hoops HeatQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamKaRon WhiteFt. Myers TigersQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPJabari HillHollywood BasketballQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerJason NaideSouth Florida WildcatsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamLance CrawfordHollywood BasketballQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamSean DownesSouth Florida WildcatsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJack SadakaHollywood BasketballQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPCARSON EMERYFlorida EliteQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerAmari WashingtonCharlotte HeatQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamMason BokonCharlotte HeatQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamMARSHALL HOLMESFlorida EliteQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamNathan JohnsonCharlotte HeatQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamCHASE LITTONFlorida EliteQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamIsiah ThomasFlorida EliteQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPJustin CarrFt. Myers TigersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerLee NorwoodJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJohnnie ColemanJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamVINCENT HOLMESJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJustin HutchinsFt. Myers TigersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamHayden MosleyFt. Myers TigersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamKaRon WhiteFt. Myers TigersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPKamil WilliamsJupiter JaguarsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJohnnie ColemanJupiter JaguarsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJAKE DESKINJupiter JaguarsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamVINCENT HOLMESJupiter JaguarsQualifier 24/7 Hoops Hollywood Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPJohnnie ColemanJupiter JaguarsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerWeston GraddyFt. Myers TigersQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJustin CarrFt. Myers TigersQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamVINCENT HOLMESJupiter JaguarsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamADAM LAPIKASJupiter JaguarsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamKamil WilliamsJupiter JaguarsQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamJoe WilliamsFt. Myers TigersQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPNathan Harris JRhaines city ballersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerBrian NorfleeTri-City BallersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamLee BennettTri-City BallersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamTraybeon JonesTri-City BallersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamKeshawn Lynchhaines city ballersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamBrayan Moraleshaines city ballersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamRYAN PYNEShaines city ballersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPJoe WilliamsFt. Myers TigersQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerMICHAEL CUVAJupiter JaguarsQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamRyeshene BronsonFt. Myers TigersQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamWeston GraddyFt. Myers TigersQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamLee NorwoodJupiter JaguarsQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D1Tournament MVPJoe WilliamsFt. Myers TigersQualifier Crunch Time2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamRyeshene BronsonFt. Myers TigersQualifier Crunch Time2007
BKBoy11U-Gr5-D1All Tournament TeamWeston GraddyFt. Myers TigersQualifier Crunch Time2007
BKBoy11U-Gr5-D2Tournament MVPAustin WalkerXplosionInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy11U-Gr5-D2Hustle Award WinnerJohn McDanielHawks/GatorsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamHunter DumasXplosionInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamKejuan StartinHawks/GatorsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamTyren TylerXplosionInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy11U-Gr5-D2Tournament MVPNicholas RosaDream TeamState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D2Hustle Award WinnerVinny BuzzoBrevard BullsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamAnthony ChambersBrevard BullsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamAlec EdwardsDream TeamState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamAdam FirestoneDream TeamState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamShaquille JonesBrevard BullsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamAlvaro PenaDream TeamState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy11U-Gr5-D2Tournament MVPHunter DumasXplosionQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D2Hustle Award WinnerJesse LeutholtSarasota Wave 11Qualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamDaven DanielsSarasota Wave 11Qualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamJordan DufraneXplosionQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamJared PruettSarasota Wave 11Qualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamTyren TylerXplosionQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy11U-Gr5-D2Tournament MVPTerrell MabinsTreasure Coast WizardsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy11U-Gr5-D2Hustle Award WinnerGabriel GoodeBrevard BullsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamNick MarderTreasure Coast WizardsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamAlex StricklandTreasure Coast WizardsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamDJ ThomasBrevard BullsQualifier RDV SPORTSPLEX BOY'S QUALIFIER2007
BKBoy11U-Gr5-D2Tournament MVPColeman BarberXplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2Hustle Award WinnerJorge MorejonSEBA STORMQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamDemarco BryantXplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamKyle SahlstenSEBA STORMQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamJared ShimbergSEBA STORMQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamAustin WalkerXplosionQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2Tournament MVPAlex StricklandTreasure Coast WizardsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamNick MarderTreasure Coast WizardsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamMichael RivanTreasure Coast WizardsQualifier Slam Fest VI2007
BKBoy11U-Gr5-D2Tournament MVPAlvaro PenaDream TeamQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D2Hustle Award WinnerMichael RivanTreasure Coast WizardsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamAdam FirestoneDream TeamQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamNick MarderTreasure Coast WizardsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamKevin NovakDream TeamQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamAndy RobertsonDream TeamQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamNathan SimmonsTreasure Coast WizardsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy11U-Gr5-D2Tournament MVPJeremiah HendersonXplosionQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2Hustle Award WinnerDaven DanielsSarasota Wave 11Qualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamColeman BarberXplosionQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamRyan CollinsCharlotte HeatQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamNicholas HavenerSarasota Wave 11Qualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamSavier StandifierXplosionQualifier Beef O'Brady's Charlotte County Shootout2007
BKBoy11U-Gr5-D2Tournament MVPRyan CollinsCharlotte HeatQualifier Crunch Time2007
BKBoy11U-Gr5-D2Hustle Award WinnerMichael KincaidNaples Finest BlueQualifier Crunch Time2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamMatthew GreenbergCharlotte HeatQualifier Crunch Time2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamAustin MassolioCharlotte HeatQualifier Crunch Time2007
BKBoy11U-Gr5-D2All Tournament TeamGarrett MazeNaples Finest BlueQualifier Crunch Time2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPXavier GreenNorth Port WildcatsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPDevin J. SandersTri-City BallersInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerNash BennettTallahassee BullsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerMatthew FilipRDV StarsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamMalek BarberNorth Port WildcatsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJordan GaskinsTallahassee BullsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJayson HughesRDV StarsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamBrendan LikelyTri-City BallersInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJoe SinopoliNorth Port WildcatsInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamD-Juan TaylorTri-City BallersInvitationals RDV SPORTSPLEX BOYS INVITATIONAL2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPJarred BrownLil hoopstersInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamTeddy AdkinsLil hoopstersInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamMalek BarberNorth Port WildcatsInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamFrancois LewisLil hoopstersInvitationals Holiday Hoops2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPMichael DeMaioSt. Paul ChargersInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamChase DoganieroSt. Paul ChargersInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamCorin MouzonSt. Paul ChargersInvitationals Elite Basketball Invitational2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPLaQuency RideauFirst Choice BasketballState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerMichael GreenHOLLYWOOD EAGLESState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamCharles FisherHOLLYWOOD EAGLESState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamLloyd Hanna IIFirst Choice BasketballState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamCasey McClureFirst Choice BasketballState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamMeko OsceolaHOLLYWOOD EAGLESState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamCraig WellsFirst Choice BasketballState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPJake BofsheverWarriorsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerBrennan SimmsNorth Port WildcatsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamAnthony BroderickWarriorsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJoey GuilianoNorth Port WildcatsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamEric SteigelfestWarriorsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamMalcolm YoungNorth Port WildcatsNIT Sunshine State National Invitational Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPJosh BordersSouth Florida WildcatsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerISAIAH MARTINHOLLYWOOD EAGLESQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJordan CampbellSouth Florida WildcatsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJose MoralesSouth Florida WildcatsQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamMeko OsceolaHOLLYWOOD EAGLESQualifier High Hoops Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPDonald WhiddenFlorida EliteQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerJuwan DurhamLakeland FireQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament Teamjason burnellFlorida EliteQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamDANIEL DARSTFlorida EliteQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamAlsean EvansLakeland FireQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamKevonte WilsonLakeland FireQualifier Auburndale HOOPfest Qualifier2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPBlake MorrowSarasota WaveQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerJustin NajmySarasota Wave WhiteQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamDominic CaldwellSarasota WaveQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamRyan McMahonSarasota WaveQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamMARK MISJASarasota Wave WhiteQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamLangston ProvittSarasota WaveQualifier 10th Annual Fire Shootout Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPDominic CaldwellSarasota WaveQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerMichael MoranSarasota Wave WhiteQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamMARK MISJASarasota Wave WhiteQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamBlair PerrySarasota Wave WhiteQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJuan PinillaNaples StormQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamAlex StoffelSarasota WaveQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamZachary WinieckiSarasota WaveQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJT MarshallNaples Finest U10Qualifier Slam Fest VI2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPCorin MouzonSt. Paul ChargersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerMicah ForbesBay City KingsQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJonathan CrawfordBay City KingsQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamChase DoganieroSt. Paul ChargersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamBrady GrimmSt. Paul ChargersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamDonavan HaleBay City KingsQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamTrevor SchnellSt. Paul ChargersQualifier 24/7 Hoops Clash in Clearwater2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPJose MoralesSouth Florida WildcatsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerBruce FrancisHOLLYWOOD EAGLESQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamGeorge AllenHOLLYWOOD EAGLESQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamROBERT GENTILESouth Florida WildcatsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamMichael GreenHOLLYWOOD EAGLESQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamSage JobsonSouth Florida WildcatsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJordan WillisSouth Florida WildcatsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPCharles PolkLil hoopstersQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerTyler ChisholmSouth Florida StormQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerNicholas GiachosSouth Florida StormQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamTyler ChisholmSouth Florida StormQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamKeyshawn EvansSouth Florida StormQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJayvion HeflinLil hoopstersQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamAdam McAuliffeLil hoopstersQualifier 3rd Annual Brevard Bulls Spring Classic2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPTajaun PanyeLakeland FireQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy10U-Gr4-D1Hustle Award WinnerJalon PerryTri-City BallersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJuwan DurhamLakeland FireQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJalen MarbraLakeland FireQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamClarence MarshallTri-City BallersQualifier Battle at the Beach2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPXavier GreenNorth Port WildcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPRodney HunterNaples Finest U10Qualifier Crunch Time2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamCharlie BadgerNaples Finest U10Qualifier Crunch Time2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamMalek BarberNorth Port WildcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamTery CoxNaples StormQualifier Crunch Time2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJT MarshallNaples Finest U10Qualifier Crunch Time2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamJustin NajmySarasota Wave WhiteQualifier Crunch Time2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamBrennan SimmsNorth Port WildcatsQualifier Crunch Time2007
BKBoy10U-Gr4-D1Tournament MVPDaniel DavisGreen Wave GreenQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamSekendric BiddinesGreen Wave GreenQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D1All Tournament TeamCory HartGreen Wave GreenQualifier 24/7 Hoops Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D2Tournament MVPGreg KacprzakSouth Florida WildcatsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D2Hustle Award WinnerAdam McAuliffeLil hoopstersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D2All Tournament TeamJosh BordersSouth Florida WildcatsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D2All Tournament TeamWillie DennisonLil hoopstersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D2All Tournament TeamROBERT GENTILESouth Florida WildcatsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D2All Tournament TeamJayvion HeflinLil hoopstersState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D2All Tournament TeamJustin LaraSouth Florida WildcatsState USSSA Florida State Tournament2007
BKBoy10U-Gr4-D2Tournament MVPMalek BarberNorth Port WildcatsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D2Hustle Award WinnerDalton ShepherdTampa Running RebelsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D2All Tournament TeamXavier GreenNorth Port WildcatsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D2All Tournament TeamDrew MelaragnoTampa Running RebelsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D2All Tournament TeamJoe SinopoliNorth Port WildcatsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKBoy10U-Gr4-D2All Tournament TeamGarrett YoungTampa Running RebelsQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl19U-Gr12-D1Tournament MVPAndrell Smithlakeland libertyState State Tournament2007
BKGirl19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerKeahna WheatlandSuncoast WolfpackState State Tournament2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamMegan DzikasSuncoast WolfpackState State Tournament2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament Teamlashanta heavenlakeland libertyState State Tournament2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamRomelda Sullivanlakeland libertyState State Tournament2007
BKGirl19U-Gr12-D1Tournament MVPRomelda Sullivanlakeland libertyNIT N.I.T.2007
BKGirl19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerRAVEN WILLIAMSFlorida Road RunnersNIT N.I.T.2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamDanilsa AndujarFlorida Road RunnersNIT N.I.T.2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamAntonia Bennettlakeland libertyNIT N.I.T.2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamChelsea ReginsFlorida Road RunnersNIT N.I.T.2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamAndrell Smithlakeland libertyNIT N.I.T.2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamAndrea Smithlakeland libertyNIT N.I.T.2007
BKGirl19U-Gr12-D1Tournament MVPGrzybowski BrittanyJupiter JaguarsQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerAshley WilsonLakeland Lady ChargersQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamPino EricaJupiter JaguarsQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamTrenecia HendersonLakeland Lady ChargersQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamLink JackieJupiter JaguarsQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamLatesha McDonaldLakeland Lady ChargersQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1Tournament MVPYvonne HoustonHollywood EaglesQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl19U-Gr12-D1Hustle Award Winneralexis brownBROWARD LADY BEARCATSQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamTheresa AlexanderHollywood EaglesQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamRuthie MartinHollywood EaglesQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamBianca ThorntonBROWARD LADY BEARCATSQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl19U-Gr12-D1Tournament MVPArille Durantlakeland libertyQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerDanielle WalshOrmond Beach BruinsQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamAntonia Bennettlakeland libertyQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamSandy JenkinsOrmond Beach BruinsQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamCourney NorbergOrmond Beach BruinsQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamAndrell Smithlakeland libertyQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamAndrea Smithlakeland libertyQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerLaura PernaOrmond Beach BruinsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamBrianna SimsOrmond Beach BruinsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamDanielle WalshOrmond Beach BruinsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D1Tournament MVPAndrell Smithlakeland libertyQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerTanaysha TroutmanLakeland CavaliersQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamAntonia Bennettlakeland libertyQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamMegan DzikasSuncoast WolfpackQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamRomelda Sullivanlakeland libertyQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamShannon WashingtonLakeland CavaliersQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl19U-Gr12-D1Tournament MVPBianca ThorntonBROWARD LADY BEARCATSQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerViviana PenateSouth Florida PressureQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament Teamalexis brownBROWARD LADY BEARCATSQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamBrittney GuiterrezSouth Florida PressureQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamAshleigh KellySouth Florida PressureQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamAlexxe LopezBROWARD LADY BEARCATSQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamSarah PasetskyBROWARD LADY BEARCATSQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D1Tournament MVPAndrell Smithlakeland libertyQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerKeahna WheatlandSuncoast WolfpackQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamRheisa BurkeSuncoast WolfpackQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamMegan DzikasSuncoast WolfpackQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamAndrea Smithlakeland libertyQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamRomelda Sullivanlakeland libertyQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl19U-Gr12-D1Tournament MVPJasmine BradleySouth Florida Lady JaguarsQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl19U-Gr12-D1Hustle Award WinnerRachel EspendezBROWARD LADY BEARCATSQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamKalicia BattleSouth Florida Lady JaguarsQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamRacine DavisSouth Florida Lady JaguarsQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl19U-Gr12-D1All Tournament TeamJulie MenkeBROWARD LADY BEARCATSQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl19U-Gr12-D2Tournament MVPAntonella MarinoAttitudeState State Tournament2007
BKGirl19U-Gr12-D2Hustle Award WinnerDeanna McKenizeBaker County YMCA Lady PanthersState State Tournament2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamAshley DayAttitudeState State Tournament2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamMeagan DoucetteAttitudeState State Tournament2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamBrittany RuiseBaker County YMCA Lady PanthersState State Tournament2007
BKGirl19U-Gr12-D2Tournament MVPAja SellersSupreme CourtQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D2Hustle Award WinnerCyntheria CollierIndian River WarriorsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamUrsula BrownIndian River WarriorsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamJanielle DuganSupreme CourtQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament Teamrebecca MarangesSupreme CourtQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamCarrie OrcuttIndian River WarriorsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamTaykha SamedySupreme CourtQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl19U-Gr12-D2Tournament MVPMeagan DoucetteAttitudeQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamTassell BeccaJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamLink JackieJupiter JaguarsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamAntonella MarinoAttitudeQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamNatalie MoffettAttitudeQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl19U-Gr12-D2All Tournament TeamNicki ShafferAttitudeQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamYashira DelgadoLady RemixState State Tournament2007
BKGirl16U-Gr10-D1Tournament MVPToni PratschLady RemixQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamJohn BakerTri County BallersQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamStephanie CruzLady RemixQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamYashira DelgadoLady RemixQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamRonisha MitchellTri County BallersQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1Tournament MVPkiera isomBROWARD LADY BEARCATSQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerOLIVIA SCHRAMPBG Starzz 10th GradeQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerOLIVIA SCHRAMPBG Starzz 10th GradeQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamNicolle De SiqueiraBROWARD LADY BEARCATSQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamBrittany FeldmanSouth Florida ThunderQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamMERCEDES PITTMANPBG Starzz 10th GradeQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamMERCEDES PITTMANPBG Starzz 10th GradeQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamAlina TrematerraBROWARD LADY BEARCATSQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl16U-Gr10-D1Tournament MVPAllison PorterLady RemixQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerMorgan StrobehnLady RemixQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamYashira DelgadoLady RemixQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamNicole MonkarshLady RemixQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamNicole MonkarshLady RemixQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamJordan MosleyLady RemixQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamToni PratschLady RemixQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1Tournament MVPClare HosackNPB HurricanesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerSasha vasselPalm Beach WaverunnersQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamPRECIOUS BRIDGESPalm Beach WaverunnersQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamKirsten FowlerNPB HurricanesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamMeghan GavinNPB HurricanesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamAlisha PoitierPalm Beach WaverunnersQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamDILYNN RUSSONPB HurricanesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D1Tournament MVPAmber FordPalm Beach WaverunnersQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerMarisa EsformesBroward StormQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerMarisa EsformesBroward StormQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerMarisa EsformesBroward StormQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamPRECIOUS BRIDGESPalm Beach WaverunnersQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamCartrecia WardPalm Beach WaverunnersQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamKelly WilliamsBroward StormQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl16U-Gr10-D1Tournament MVPBROOKE BORDENPBG Starzz 10th GradeQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl16U-Gr10-D1Tournament MVPBROOKE BORDENPBG Starzz 10th GradeQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerClare HosackNPB HurricanesQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl16U-Gr10-D1Hustle Award WinnerClare HosackNPB HurricanesQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamPatrice ColliePBG Starzz 10th GradeQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamClare HosackNPB HurricanesQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamJAMIE OBLACZYNSKIPBG Starzz 10th GradeQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamJAMIE OBLACZYNSKIPBG Starzz 10th GradeQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamMERCEDES PITTMANPBG Starzz 10th GradeQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamMERCEDES PITTMANPBG Starzz 10th GradeQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl16U-Gr10-D1Tournament MVPShelby HerbertEnglewood HustleQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamAlisha WeaverEnglewood HustleQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl16U-Gr10-D1All Tournament TeamJessica WolleyEnglewood HustleQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl16U-Gr10-D2Tournament MVPAlexandra StokesTri County BallersQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D2Hustle Award WinnerMichelle RanzieCharlotte ClippersQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D2All Tournament Team Lauren CrowellCharlotte ClippersQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D2All Tournament TeamMegan McCueTri County BallersQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D2All Tournament TeamGabrielle ParraguezCharlotte ClippersQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl16U-Gr10-D2All Tournament TeamNikarre SeslerTri County BallersQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl15U-Gr9-D1Tournament MVPkiera isomBROWARD LADY BEARCATSInvitationals SUMMER SLAM2007
BKGirl15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerLeah SmithTeam P.U.S.H.Qualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamKelli LambertTeam P.U.S.H.Qualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamJessica NelsonTeam P.U.S.H.Qualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl15U-Gr9-D1Tournament MVPJAMIERRA FAULKNERPalm Beach County XXtreme HeatQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerKourtney PendergrassBarton Lady BallasQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamCrystal ConnorsPalm Beach County XXtreme HeatQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamDANIELLE MCCRAYPalm Beach County XXtreme HeatQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamCandice RigginsBarton Lady BallasQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamCandice RigginsBarton Lady BallasQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl15U-Gr9-D1Tournament MVPAlina TrematerraBROWARD LADY BEARCATSQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerKate ThomsonJupiter WarriorsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamNicolle De SiqueiraBROWARD LADY BEARCATSQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamBrittany FreemanJupiter WarriorsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament Teamkiera isomBROWARD LADY BEARCATSQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament Teamkennesta noelBROWARD LADY BEARCATSQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamKristen ThomsonJupiter WarriorsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl15U-Gr9-D1Tournament MVPLashe KirklandClearwater Lady HeatwaveQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerJeassica McGregorTeam FlightQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamLaurie BeatyTampa ExtremeQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamLatrel KirklandClearwater Lady HeatwaveQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamKelli LambertTeam P.U.S.H.Qualifier Tournament of Champions2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamShaquora LaneClearwater Lady HeatwaveQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamTamica MoraTeam FlightQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl15U-Gr9-D1Tournament MVPKelly JutrasSuncoast StingQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamEmilee BatchelerSuncoast StingQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamAllee PullmanSuncoast StingQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl15U-Gr9-D1Tournament MVPNicolle De SiqueiraBROWARD LADY BEARCATSQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl15U-Gr9-D1Hustle Award WinnerClarissa CoddingtonSouth Florida Lady JaguarsQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamVeronica FfrenchBROWARD LADY BEARCATSQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament Teamkennesta noelBROWARD LADY BEARCATSQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl15U-Gr9-D1All Tournament TeamTaylor-Ashley ShawSouth Florida Lady JaguarsQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1Tournament MVPBrianna WrightLady CometsInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerMarkida HawthorneHaines City SparksInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamShawndria McCombsHaines City SparksInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamVyanna PrinceLady CometsInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamSaquesha WilsonLady CometsInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1Tournament MVPJaKira LeggettLady RAMSState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerKatherine Basquilll-WhiteLady WildcatsState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamLoliya BriggsLady RAMSState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamJennifer CurryLady RAMSState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamGina GrimsteadBroward Lady CanesState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamNicole KauppiJupiter JaguarsState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamChristen Sarah TaylorLady WildcatsState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D1Tournament MVPCassie PeoplesLADY EAGLESNIT N.I.T.2007
BKGirl14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerSaquesha WilsonLady CometsNIT N.I.T.2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamBrooke ParksLADY EAGLESNIT N.I.T.2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamShelby SalyardsLADY EAGLESNIT N.I.T.2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamShelby SalyardsLADY EAGLESNIT N.I.T.2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamBrianna WrightLady CometsNIT N.I.T.2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamMalika YoungLady CometsNIT N.I.T.2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamTaylor ZimmermanLADY EAGLESNIT N.I.T.2007
BKGirl14U-Gr8-D1Tournament MVPOlivia RichardsBroward Lady CanesQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerKeonia ParrishHaines City SparksQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamBrekayla EnglishHaines City SparksQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamGina GrimsteadBroward Lady CanesQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamChelsea NelsonHaines City SparksQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament Teamsamantha sutackBroward Lady CanesQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1Tournament MVPHope PawlowskiFBVA: Orlando's FinestQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerSasha BrownLakeland MustangsQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamMonique BunkFBVA: Orlando's FinestQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamRanese FarriorLakeland MustangsQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamWhitney HoukLakeland MustangsQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamKyndal SkersickFBVA: Orlando's FinestQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1Tournament MVPCassie PeoplesLADY EAGLESQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerMonique BunkFBVA: Orlando's FinestQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamNyasha BriceFBVA: Orlando's FinestQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamGina ColubialeLADY EAGLESQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamSamira CruzFBVA: Orlando's FinestQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamKai JonesTampa Bay Inferno - JonesQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamBrooke ParksLADY EAGLESQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl14U-Gr8-D1Tournament MVPMalika YoungLady CometsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerAshley LoschSuncoast StingQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamDusty CarpenterSuncoast StingQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamAmber GoodmanTallahassee Lady BullsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamChristiana LaneLady CometsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamJasmine OglesbyJacksonville Lady SparksQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamJenae SmithLady CometsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamJulie RobbinsBoca HoopsQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl14U-Gr8-D1Tournament MVPsamantha sutackBroward Lady CanesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerLaDerricka SpillmanHaines City SparksQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamKayla FordBroward Lady CanesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamGina GrimsteadBroward Lady CanesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamMarkida HawthorneHaines City SparksQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamShawndria McCombsHaines City SparksQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamOlivia RichardsBroward Lady CanesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D1Tournament MVPKatherine Basquilll-WhiteLady WildcatsQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerTylar TracySuncoast StingQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamSarah BurbankLady WildcatsQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamAlexa ChappellLady WildcatsQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamMeghan KeoughLady WildcatsQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamMeghan KeoughTampa Extreme-BlueQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamAshley LoschSuncoast StingQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl14U-Gr8-D1Tournament MVPGenevieve CintronLady WildcatsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl14U-Gr8-D1Hustle Award WinnerHope PawlowskiFBVA: Orlando's FinestQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamNyasha BriceFBVA: Orlando's FinestQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamMonique BunkFBVA: Orlando's FinestQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamAlexis FittsLady WildcatsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamKelsey GrantLady WildcatsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl14U-Gr8-D1All Tournament TeamTiffani LewisLady WildcatsQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl14U-Gr8-D2Tournament MVPCassie PeoplesLADY EAGLESState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerJessica GrenierTamiami ThunderState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D2All Tournament TeamGina ColubialeLADY EAGLESState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D2All Tournament TeamTaylor KnightLady LionsState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D2All Tournament TeamBrooke ParksLADY EAGLESState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D2All Tournament TeamMargarita RosarioTamiami ThunderState USSSA State Championship2007
BKGirl14U-Gr8-D2Tournament MVPCassie PeoplesLADY EAGLESQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D2Hustle Award WinnerKelsey WoodWellington WolvesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D2All Tournament TeamTaylor DicusWellington WolvesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D2All Tournament TeamKayla GraceLADY EAGLESQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D2All Tournament TeamDiamond JonesWellington WolvesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D2All Tournament TeamBrooke ParksLADY EAGLESQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl14U-Gr8-D2All Tournament TeamTaylor ZimmermanLADY EAGLESQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPMariah DeckardBrevard Lady Blue ThunderInvitationals Holiday Hoops2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerSamantha HuganFlorida Heat WaveInvitationals Holiday Hoops2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamMaggie DavisBrevard Lady Blue ThunderInvitationals Holiday Hoops2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamJessica FischerThe Florida FuryInvitationals Holiday Hoops2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamJessica FischerThe Florida FuryInvitationals Holiday Hoops2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamAdrienne McKenzieBrevard Lady Blue ThunderInvitationals Holiday Hoops2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamChristina PaxsonFlorida Heat WaveInvitationals Holiday Hoops2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamSavanna RainsNorth Port WildcatsInvitationals Holiday Hoops2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPJessica FischerThe Florida FuryInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPJessica FischerThe Florida FuryInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerJustice ThigpenTampa ExtremeInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamJulia AriasThe Florida FuryInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamKelly BrennanTampa ExtremeInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamGabriella Diaz-GranadosThe Florida FuryInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamGabriella Diaz-GranadosThe Florida FuryInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPMaggie DavisBrevard Lady Blue ThunderState USSSA State Championship2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerKandace NewryCooper City CrushState USSSA State Championship2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamDareyelle AvantCooper City CrushState USSSA State Championship2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamMariah DeckardBrevard Lady Blue ThunderState USSSA State Championship2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamKarlyn HughesBrevard Lady Blue ThunderState USSSA State Championship2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPAmanda SmargeNaples XplosionQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerTiffany EchevarriaTampa Bay InfernoQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamTiffany EchevarriaTampa Bay InfernoQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamAlexis GreenTampa Bay InfernoQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamHolly RetyNaples XplosionQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamKendall ShumakeNaples XplosionQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPGabriella Diaz-GranadosThe FreedomQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerChristina PaxsonFlorida Heat WaveQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamHailey DearloveThe FreedomQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamJessica FischerThe FreedomQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamSamantha HuganFlorida Heat WaveQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamMackenzie ReiseltFlorida Heat WaveQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPJessica FischerThe Florida FuryQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPJessica FischerThe Florida FuryQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerTaylor Rae GundersonTampa Bay InfernoQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamJulia AriasThe Florida FuryQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamHailey DearloveThe Florida FuryQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamAlexis GreenTampa Bay InfernoQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamGianna VastolaThe Florida FuryQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamGianna VastolaThe Florida FuryQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamYvanessa VincentTampa Bay InfernoQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPKristine RoseCooper City CrushQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerTaryn RichardJupiter JaguarsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamDareyelle AvantCooper City CrushQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamShiree DanglerFlorida Hot ShotsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamKelsey FraserJupiter JaguarsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamJasmine WilsonCooper City CrushQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPDareyelle AvantCooper City CrushQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerTheresa RaniereWellington WolvesQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamAshante DobyWellington WolvesQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamTiana JohnsonCooper City CrushQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamDarien MorrisseauFlorida Heat WaveQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamChristina OrdialesCooper City CrushQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamGianna VastolaThe Florida FuryQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamGianna VastolaThe Florida FuryQualifier Slam Fest VI2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPJennie CarmodyBrevard Lady Blue ThunderQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerAshante DobyWellington WolvesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamTracy CallinanBrevard Lady Blue ThunderQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamMariah DeckardBrevard Lady Blue ThunderQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamKarlyn HughesBrevard Lady Blue ThunderQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamAlison RayWellington WolvesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamKenshadra SmithWellington WolvesQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPSofia HincapieOrlando IceQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerJustice ThigpenTampa ExtremeQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamMonica CazesTampa ExtremeQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamBrianna ClarkOrlando IceQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamKyra EdwardsOrlando IceQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamSamantha FeigThe Florida FuryQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamSamantha FeigThe Florida FuryQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamAmanda RyanJupiter JaguarsQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPKenshadra SmithWellington WolvesQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerAlexis EitelCourt Vision Huskies B-TeamQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamAshante DobyWellington WolvesQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament Teamlexus loveWellington WolvesQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamCarlicia OliverCourt Vision Huskies B-TeamQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamKatelyn RawlsWellington WolvesQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPJessica FischerThe Florida FuryQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1Tournament MVPJessica FischerThe Florida FuryQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1Hustle Award WinnerKate AlicanteFlorida Hot ShotsQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamJulia AriasThe Florida FuryQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamJennie Annalise CookThe Florida FuryQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamJennie Annalise CookThe Florida FuryQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamMallory MotyckaFlorida Hot ShotsQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D1All Tournament TeamBonnie RichHigh Hoops SunraysQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl13U-Gr7-D2Tournament MVPKaty MearsLady LightningQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D2All Tournament TeamMichelle DavidLady LightningQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D2All Tournament TeamMarissa FriedrichLady LightningQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl13U-Gr7-D2All Tournament TeamLaura UcrosLady LightningQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1Tournament MVPAlexandria AlfordTampa ExtremeInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamDeja BluntTampa ExtremeInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamDeja SwintonTampa ExtremeInvitationals Extreme Hoops Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1Tournament MVPDarrian HightowerGirls Got GameState USSSA State Championship2007
BKGirl12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerEva MyersLady BroncosState USSSA State Championship2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamAshley BaerlocherGirls Got GameState USSSA State Championship2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamMarina FadlonLady BroncosState USSSA State Championship2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamCynkena MobleyWinter Haven PAL Lady SeminolesState USSSA State Championship2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamHaley oyarzabalLady LionsState USSSA State Championship2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamTiffany SuarezGirls Got GameState USSSA State Championship2007
BKGirl12U-Gr6-D1Tournament MVPQushanda FlorenceWinter Haven PAL Lady SeminolesQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamErin GregoryTampa Bay InfernoQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamAliyah GregoryTampa Bay InfernoQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamTekera HendersonWinter Haven PAL Lady SeminolesQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamKhadijah HowellWinter Haven PAL Lady SeminolesQualifier Auburndale Lady HOOPfest Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1Tournament MVPJasmine HillDaytona Beach WildcatsQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerAshley RobinsonOrlando BlazersQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamShannon ClarkOrlando BlazersQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamNaduah OrtizOrlando BlazersQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamRonni WilliamsDaytona Beach WildcatsQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamDestiny WoodardDaytona Beach WildcatsQualifier Central Florida Summer HOOPfest National Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1Tournament MVPRonni WilliamsDaytona Beach WildcatsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerSyd CohenSouth Florida RIp TideQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamRio BellNaples SparksQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamTlera LewisJacksonville Lady TarheelsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamElizah PagkanlunganSouth Florida RIp TideQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamDiAndria StarkesDaytona Beach WildcatsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamAteanna StubbsDaytona Beach WildcatsQualifier Manatee Storm Hardwood Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1Tournament MVPHalee DavisGirls Got GameQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerJulia InglerOrlando BlazersQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamJeanier AndersonGirls Got GameQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamDorimar DiazOrlando BlazersQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamKeyanna HarrisGirls Got GameQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamAshley RobinsonOrlando BlazersQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamTiffany SuarezGirls Got GameQualifier Space Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerCourtney ParsonSouth Florida Lady JaguarsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament Teamaisha edwardsSouth Florida Lady JaguarsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamKierra HutchinsonGirls Got GameQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamRachel LopezGirls Got GameQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamNeydja PetithommeSouth Florida Lady JaguarsQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamSerena VorsterGirls Got GameQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl12U-Gr6-D1Tournament MVPElizah PagkanlunganSouth Florida RIp TideQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerElizabeth Lynchcitrus wildcatsQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamMarie Buckleycitrus wildcatsQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamSyd CohenSouth Florida RIp TideQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamErica HallSouth Florida RIp TideQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl12U-Gr6-D1Tournament MVPDarrian HightowerGirls Got GameQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl12U-Gr6-D1Hustle Award WinnerKelly RotondoBoca BombersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamElizabeth BoyleBoca BombersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamMarkeema CrawfordGirls Got GameQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamSydnei McCaskillGirls Got GameQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamEmone RobinsonGirls Got GameQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamAllie RussoBoca BombersQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl12U-Gr6-D1Tournament MVPShavonshay ParsonHigh Hoops SunraysQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamLina AndersonNaples XplosionQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamAshleigh BrittenhamHigh Hoops SunraysQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamTaylor CoxNaples SparksQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamELIZABETH KNIGHTVenice VelocityQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamCindy MoyerHigh Hoops SunraysQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamHaley NadeauNaples SparksQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl12U-Gr6-D1All Tournament TeamGrayson PinholsterNaples SparksQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1Tournament MVPErica CorreaLady BroncosState USSSA State Championship2007
BKGirl11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerRiley BurkeJupiter Jaguar GreenState USSSA State Championship2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamBernadette DevaneyLady BroncosState USSSA State Championship2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamDeSha RoyalLady RAMSState USSSA State Championship2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamOlivia ThomasLady BroncosState USSSA State Championship2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamCapri WinnJupiter Jaguar GreenState USSSA State Championship2007
BKGirl11U-Gr5-D1Tournament MVPJessica LentzHigh hoops SunraysQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerSavanna DunganEnglewood HustleQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamLeanne EllisHigh hoops SunraysQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamTiara HayeHigh hoops SunraysQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamHannah LippstreuerEnglewood HustleQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamHayley SmithEnglewood HustleQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamAndie WagnerHigh hoops SunraysQualifier Suncoast Xplosion Shootout2007
BKGirl11U-Gr5-D1Tournament MVPJamie HigginsJupiter Jaguar GreenQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerKelsey MullerBrevard Lady Blue ThunderQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamDyandria AndersonBrevard Lady Blue ThunderQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamHaley GeckJupiter Jaguar GreenQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamMaranda MerrimanBrevard Lady Blue ThunderQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamKatie TamoneyJupiter Jaguar GreenQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamEmily TrimbleJupiter Jaguar GreenQualifier Treasure Coast USSSA Girls State Qualifier2007
BKGirl11U-Gr5-D1Tournament MVPDeja SwintonTampa ExtremeQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerCapri WinnJupiter Jaguar GreenQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamAlexandria AlfordTampa ExtremeQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamDeja BluntTampa ExtremeQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamRiley BurkeJupiter Jaguar GreenQualifier Tournament of Champions2007
BKGirl11U-Gr5-D1Tournament MVPRiley BurkeJupiter Jaguar GreenQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerVabrice WilderLady BroncosQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamErica CorreaLady BroncosQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamLindsey PowersJupiter Jaguar GreenQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamKatie RienasJupiter Jaguar GreenQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamAlana StanbackLady BroncosQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamSharonda ThomasJupiter Jaguar GreenQualifier Jupiter Courier Jam2007
BKGirl11U-Gr5-D1Tournament MVPJordan LentzHigh hoops SunraysQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerHayley SmithEnglewood HustleQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamTeesha MontoyaHigh hoops SunraysQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamBrittany PritchettEnglewood HustleQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamElle ThomasHigh hoops SunraysQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamAlexandra VukobratovichNaples XplosionQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamAlexandra VukobratovichNaples XplosionQualifier High Hoops Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1Tournament MVPNatalie McNerneyLady BroncosQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1Hustle Award WinnerNeydja PetithommeSouth Florida Lady JaguarsQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamErica CorreaLady BroncosQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamBernadette DevaneyLady BroncosQualifier Big Orange Classic2007
BKGirl11U-Gr5-D1All Tournament TeamAlexis DiazSouth Florida Lady JaguarsQualifier Big Orange Classic2007

Designed and presented by (c) USSSA
(c) Copyright 1997-2014 (c) USSSA
Page Loaded : 12/20/2014 12:09:04 AM EST
Contact Us - Questions - Privacy - Abuse/Molestation
All Users Agreement